Wakacje, urlopKiten - kurort w BułgariiKurort Kiten

Kurort Kiten - główna ulica. Handlują tu wszystkim jeśli chodzi o gastronomię to moim zdaniem tragedia. Sprzedają w większości same pizze, praktycznie brak jakiejkolwiek kuchni bułgarskiej. Poszukiwaliśmy miejsca gdzie coś można zjeść ale nie wybraliśmy najlepiej (sałatka fuu). Ale to nie tylko w KITEN, Dodane po roku: Bułgaria ma świetną i różnorodną kuchnię, trzeba tylko wiedzieć do jakiej restauracji zajść. Kuchania bułgarska jest wyśmienita

Kurort Kiten - główna ulica. Handlują tu wszystkim jeśli chodzi o gastronomię ...
Komentarze
 • misza 10-01-2010 g. 16:34:26
  Parę lat temu jedliśmy często w chińskiej knajpce blisko wejścia na plaże. Wszystko świeże, przyrządzone na naszych oczach. A kebabcze czy inne specjały bułgarskiej kuchni też były osiągalne bez problemu. Gdzie latem nad morzem nie ma tłoku?
 • Kolonistka 30-05-2010 g. 13:42:22
  Zgadzam się z przedmówcą, polecam taką drewnianą restaurację pizze są wyśmienite i tanie :)
 • elcia 31-07-2011 g. 20:11:38
  Kuchnie dostosowuje sie do gustu turysty,a turysta jada pizze,burgery i inne zachodnie wymyslunki.Fast foody rzadza,bo tego szukaja wczasowicze,a tradycyjne kebapczeta,szkembe czorba,szopska salata,banica-tez mozna znalezc w malych restauracyjkach.Tragedie to na chcacego mozna zrobic ze wzsystkiego.Dajcie sobie na wstrzymanie i mniej krytykujcie,a wiecej korzystajcie z wypoczynku.Jest jeszcze jedno wyjscie-siedziec w domu:)
 • Krupnik 31-07-2011 g. 23:33:20
  Masz rację, to był stary opis że kuchani bułgarska jest zła. Bo w rzeczy samej jest rewelacyjna!
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: