Wakacje, urlopDojazd samochodem do Bułgarii i Rumunii. Jak dojechać, co zabrać ze sobąPola Elizejskie Rumunii Mały Paryż

Bukareszt i Pola Elizejskie Rumunii - Jadąc do Bułgarii warto poświęcić trochę czasu by nawet z okna samochodu obejrzeć to miasto z eklektyczną architekturą. Bucaresti zwany też Małym Paryżem jest 2 milionową metropolią.

Bukareszt i Pola Elizejskie Rumunii - Jadąc do Bułgarii warto poświęcić trochę ...
Komentarze
  • Karolina 10-09-2009 g. 19:47:41
    przejazd przez bukareszt był dla mnie okropnym przeżyciem , warszawa w największych korkach nie jest tak straszna jak bukareszt , trzeba mieć oczy dookoła głowy i anielską cierpliwość , wszędzie pchają sie tymi swoimi starymi daciami nie zważając na inne samochody więc o wypadek nie trudno.Nie polecam jazdy przez bukareszt , jeżeli już to nocą i to tak po 24 , my wjechaliśmy w bukareszt o 19 i było okropnie.
  • paulus60 20-03-2011 g. 21:07:47
    Ja z kolei odniosłem inne wrażenie. Wręcz przeciwnie, przez Bukareszt przejechaliśmy stosunkowo łatwo. Pomijam trąbienie i "temperament" rumuńskich kierowców. Można się przyzwyczaić. Przez samo miasto jechałem w 2009 r. W 2010 już obwodnicą Centura Bucuresti, która jest obwodnicą tylko z funkcji, jaką spełnia. Miałem inne wyobrażenie o tej arterii, a jest to wąska dwukierunkowa droga o dosyć nędznej nawierzchni, poprzecinana drogami poprzecznymi na kolizyjnych skrzyżowaniach, pełna handlarzy różnych przedmiotów (buty, gadżety itd.), chyba nie całkiem legalnego pochodzenia. No cóż, Bukareszt przynajmniej ma jakąś obwodnicę. Warszawa, póki co, nie ma żadnej.
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: